Provizní systém

AFFILIATE PROGRAM MICROFEELD

 

jsme rádi, že jste s námi a těší nás váš zájem o domácí pěstování zeleniny a potravinovou soběstačnost. Máme radost, že s námi sdílíte své fotografie a radost z pěstování nebo když nás kontaktujete s dotazy a prosbou o radu. Právě to byla a do budoucna je jedna z našich vizí. Vytváření komunity domácích pěstitelů, kteří budou mezi sebou sdílet tipy na pěstování, recepty, zkušenosti a třeba i dál doporučovat produkty microFeeld. Do budoucna připravujeme i rozšíření produktové řady o větší pěstební systémy a další doplňkové produkty.

 

Nově vám proto nyní nabízíme možnost podílet se s námi na rozvoji vize microFeeldu, aby se díky tomu jednou stal běžnou a neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. 

 

Affiliate microFeeld je určen pro kohokoli, kdo se zajímá o potravinovou soběstačnost, pěstování kvalitní zeleniny, zajímavé a nové recepty, nové styly ve stravování, ale hlavně i pro ty, kteří už mají některý z microFeeldů u sebe doma, aktivně pěstují a mají ve svém okolí další, kteří se zajímají o stejná témata. Může se do něj zapojit opravdu každý. Program je určený k získání provize za uskutečněný nákup zákazníka, kterého sdíleným odkazem nebo umístěným bannerem přivedou na náš eshop. Slouží hlavně, ale jako poděkování za Váš čas, důvěru a že napomáháte microFeeldu v uskutečnění jeho vizí.

 

Abychom Vás mohli za vaši pomoc odměnit stačí se zapojit do microFeeld Affiliate programu registraci a začít sdílet s ostatními povědomí o microFeeldu a co přináší.

 

AFFILIATE MICROFEELD ODMĚNÍ TY, KTEŘÍ SE ZAREGISTRUJÍ DO AFFILIATOVÉHO PROGRAMU A: 

  • mají vlastní webové stránky nebo blog, kde se věnují tématům jako je zdravé stravování, nové trendy ve stravování, atd...
  • mají vlastní eshop na kterém nabízejí příslušenství pro dům a zahradu (například kuchyňské vybavení, designové doplňky do domácnosti, osiva, truhlíky, atd...) protože díky microFeeldu můžete pěstovat po celý rok i během zimy
  • mají vlastní eshop s doplňky stravy nebo zdravou výživou
  • se na sociálních sítích věnují zdravému životnímu stylu, sdílení receptů, pěstování zeleniny na zahrádce, atd...
  • chtějí nás podpořit, mají třeba jeden z microFeeldů doma, líbí se jim co děláme, jak to děláme a zmíní se o nás v digitálním prostředí (odkazem nebo bannerem)

 

CO VÁM AFFILIATE MICROFEELD NABÍZÍ:

  • provizi 10 % z ceny každého zrealizovaného nákupu vámi přivedeného zákazníka (průměrná hodnota jednoho nákupu na našem eshopu činí 2 500 až 4 000 Kč)
  • provize jsou počítány z ceny nákupu bez poplatku za dopravu a zvolenou platební metodu
  • schválené provize vám vyplatíme jednou měsíčně, pokud v předchozím měsíci získáte v součtu nákupů nebo třeba jenom za jeden nákup ve schválených provizích alespoň minimálně 500 Kč (tzn. pokud v aktuálním měsíci nedosáhnete v součtu nákupů nebo za jeden nákup provizi 500 Kč, ale pouze např. 400 Kč, převedeme vám 400 Kč do dalších měsíců a jakmile dosáhnete v jakémkoli následném měsíci v součtu provizí minimálně 500 Kč, celkovou hodnotu vašich schválených provizí vám v následujícím měsíci vyplatíme)
  • délka cookies je 30 dní (tzn. nárok na provizi za nákup vámi přivedeného zákazníka získáte vždy, když u nás nakoupí do 30 dnů od první návštěvy prostřednictvím vašeho odkazu nebo banneru)

 

NA CO SI DÁT POZOR:

  • Affiliate partneři v rámci svých nabídkových aktivit produktů microFeeld nesmějí klamat uživatele na fiktivní slevy, akce a jiné prodejní techniky, kromě oficiálních sdělení microFeeld. V případě tohoto zjištění bude partnerský program ze strany Affini Creative s. r. o. okamžitě ukončen

 

Do affiliate microFeeldu se můžete zaregistrovat níže. Před registrací si ještě prosím přečtěte naše Obchodní podmínky microfeeld.cz. Nové registrace posuzujeme do 3 pracovních dnů, o výsledku vás budeme včas informovat. 

 

 

 

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole