Affiliate microFeeld

AFFILIATE PROGRAM MICROFEELD

 

jsme rádi, že jste s námi a těší nás váš zájem o domácí pěstování zeleniny a potravinovou soběstačnost. Máme radost, že s námi sdílíte své fotografie a radost z pěstování nebo když nás kontaktujete s dotazy a prosbou o radu. Právě to byla a do budoucna je jedna z našich vizí. Vytváření komunity domácích pěstitelů, kteří budou mezi sebou sdílet tipy na pěstování, recepty, zkušenosti a třeba i dál doporučovat produkty microFeeld. Do budoucna připravujeme i rozšíření produktové řady o větší pěstební systémy a další doplňkové produkty.

 

Nově vám proto nyní nabízíme možnost podílet se s námi na rozvoji vize microFeeldu, aby se díky tomu jednou stal běžnou a neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. 

 

Affiliate microFeeld je určen pro kohokoli, kdo se zajímá o potravinovou soběstačnost, pěstování kvalitní zeleniny, zajímavé a nové recepty, nové styly ve stravování, ale hlavně i pro ty, kteří už mají některý z microFeeldů u sebe doma, aktivně pěstují a mají ve svém okolí další, kteří se zajímají o stejná témata. Může se do něj zapojit opravdu každý. Program je určený k získání provize za uskutečněný nákup zákazníka, kterého sdíleným odkazem nebo umístěným bannerem přivedou na náš eshop. Slouží hlavně, ale jako poděkování za Váš čas, důvěru a že napomáháte microFeeldu v uskutečnění jeho vizí.

 

Abychom Vás mohli za vaši pomoc odměnit stačí se zapojit do microFeeld Affiliate programu registraci a začít sdílet s ostatními povědomí o microFeeldu a co přináší.

 

AFFILIATE MICROFEELD ODMĚNÍ TY, KTEŘÍ SE ZAREGISTRUJÍ DO AFFILIATOVÉHO PROGRAMU A: 

  • mají vlastní webové stránky nebo blog, kde se věnují tématům jako je zdravé stravování, nové trendy ve stravování, atd...
  • mají vlastní eshop na kterém nabízejí příslušenství pro dům a zahradu (například kuchyňské vybavení, designové doplňky do domácnosti, osiva,             truhlíky, atd...) protože díky microFeeldu můžete pěstovat po celý rok i během zimy
  • mají vlastní eshop s doplňky stravy nebo zdravou výživou
  • se na sociálních sítích věnují zdravému životnímu stylu, sdílení receptů, pěstování zeleniny na zahrádce, atd...
  • chtějí nás podpořit, mají třeba jeden z microFeeldů doma, líbí se jim co děláme, jak to děláme a zmíní se o nás v digitálním prostředí                               (odkazem nebo bannerem)

 

CO VÁM AFFILIATE MICROFEELD NABÍZÍ:

  • provizi 10 % z ceny každého zrealizovaného nákupu vámi přivedeného zákazníka                                                                                                                 (průměrná hodnota jednoho nákupu na našem eshopu činí 2 500 až 4 000 Kč)
  • provize jsou počítány z ceny nákupu bez poplatku za dopravu a zvolenou platební metodu
  • schválené provize vám vyplatíme jednou měsíčně, pokud v předchozím měsíci získáte v součtu nákupů nebo třeba jenom za jeden nákup ve                   schválených provizích alespoň minimálně 500 Kč (tzn. pokud v aktuálním měsíci nedosáhnete v součtu nákupů nebo za jeden nákup provizi 500             Kč, ale pouze např. 400 Kč, převedeme vám 400 Kč do dalších měsíců a jakmile dosáhnete v jakémkoli následném měsíci v součtu provizí                     minimálně 500 Kč, celkovou hodnotu vašich schválených provizí vám v následujícím měsíci vyplatíme)
  • délka cookies je 30 dní (tzn. nárok na provizi za nákup vámi přivedeného zákazníka získáte vždy, když u nás nakoupí do 30 dnů od první návštěvy         prostřednictvím vašeho odkazu nebo banneru)

 

Do affiliate microFeeldu se můžete zaregistrovat zde. Před registrací si ještě prosím přečtěte naše Obchodní podmínky microfeeld.cz