Set Lichořeřišnice Nízká na 3 misky

448 Kč 370,25 Kč bez DPH
Vyprodáno
Pro systém
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vypěstujte 3 plné misky oblíbené exkluzivní lichořeřišnice. Užijte si pikantní bylinnou chuť.  Přidejte ji jak do jídel, tak si vyrobte třeba domácí tinkturu. 

Zásoba osiv a tkanin Lichořeřišnice pro pěstování v systémech a miskách microFeeld. Microgreens lichořeřišnici sklidíte již 12. den od zasetí. 

 

Pozor! Do prodeje jsme v rámci systému microFeeld FRESH (březen 2024) uvedli novou verzi pěstebních misek, které se rozměrově liší od misek původních (systémy START, MINIMA, ELEGANCE, SMART, FARM). Při koupi osiv a tkanin buďte, prosíme, pozorní při výběru varianty, abyste obdrželi množství osiv a velikost tkanin pro Váš typ misek.

 

Obsah balení:

 

  • kvalitní osivo lichořeřišnice pro pěstování microgreens v množství na 3 misky microFeeld (přibližně 40 dnů pěstování v 1 misce)
  • 3 ks přírodní, plně kompostovatelné tkaniny z technického konopí bez přísad a pojiv v rozměru pro misku microFeeld

 

Obsahem setu nejsou pěstební misky, jedná se o ilustrační fotografie jednotlivých druhů microgreens. Osiva a tkaniny jsou určeny k pěstování v systémech microFeeld a dle návodů na pěstování k nim přiložených. Osiva slouží k pěstování microgreens nikoliv k přímé konzumaci. Pokud si nejste jistí konzumací microgreens v rámci vašeho zdravotního stavu (např. alergie), konzultujte vhodnost s lékařem.

Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Lichořeřišnice 21.6.2024 12:31
Prosím o radu, jak pěstovat lichořeřišnici. Dvakrát jsem to zkoušel a neúspěšně. Před zasazením jsem dal semínka na 12 hodin do vody, při druhém pokusu na celý den. V obou případech vyrostlo v celé misce pouhých 5 klíčků, zbytek zplesnivěl. Co dělám špatně, mám to sadit přímo bez namáčení? Semena jsou přibližně stejně velká jako u hrachu, takže předpokládám, že by se namočit měla. S žádnými jinými rostlinami jsem zatím problém neměl a to už jsem vyzkoušel skoro všechny, ale lichořeřišnici se u mě nedaří.
Odpovědět